Ürünler
Glassco Cam Mozaik
Glassco Dizaynlar
Le Glass Cam Mozaik
Convex Porselen Mozaik
Glass Rain Cam Mozaik
Glass Style Cam Mozaik
Glass Style Uygulamaları
Metalica Mozaik
Captain Mosaic
Goldline Mosaic
Tutamak ve Kaymaz
Hizmetler
Cam Mozaik
Dış Ticaret
İnşaat
Mümessilliklerimiz
Şirket Tarihçesi

Şirketimiz 1992 yılında Şişli Osmanbey’de dış ticaret şirketi olarak kurulmuştur.

1998 yılında cam mozaik İthalatına başlanmıştır.

1999 yılında Afrika’ya ABS Alçı ve Alçı ürünleri temsilciliği alınmış Afrika ve Ortadoğu ihracatı başlatılmıştır. ABS  toz alçı  ve alçı plaka ürünleri olmak üzere satış yelpazesine kademeli olarak alçı plaka ve alçı plaka profili ile aksesuarları derz bantları ve yan malzemeler eklenmiştir.

2003 yılında hem ithal cam mozaik ithalatına devam edilmekle beraber cam mozaik üretimi kurulmuş olup püskürtme çeşitleri ve kristal ürünler üretilmeye başlanmıştır.

2006 yılında Atermit ürünleri Afrika temsilciği alınmış ve ihracatı başlatılmıştır.

2010 yılında Yapı kimyasalları olarak kendi markamız olan Captain Fix üretilmiştir yine Pazar deneyimimiz olan Afrika ve Ortadoğu ülkelerine ihracatı satış ve pazarlaması başlatılmıştır.

2013 tarih itibari ile geldiğimiz bu noktada yukarıda belirtilen ürünleri kendi bünyemizde barındıran önemli yapı malzemeleri markalarını tanıtmış ve düzenli ihracat sevkleri yapılmaktadır. Ürün kalitesi en iyi ambalaj şekilleri Afrika ve Ortadoğu iklim zorlukları şartlarına ve kullanım alışkanlıklarına göre üretilmesi yanı sıra müşteri memnuniyeti esas alınarak sürdürülmektedir.

www.ra-ka.com.tr © 2013

Telefon : (90) (212) 291 99 77     Fax : (90) (212) 291 99 93     E-mail : [email protected]

İns Web Tasarım